Delightful Bird Sisters Cottage With Free Parking

  • 95 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum
  • 5 gäster
  • 4 sängar

Delightful Bird Sisters Cottage With Free Parking Brighton med 2 sovrum erbjuder närhet till Jubilee Clock Tower, som ligger mindre än 6 minuters promenad bort.

Badrumsfaciliteterna i Delightful Bird Sisters Cottage With Free Parking inkluderar också en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också för din bekvämlighet.

Gästerna kan använda sig av ett komplett kök samt matplats på detta boende. Det finns också kylskåp, ugn och köksredskap i köket. Gästerna kan äta middag på restaurangen Milk No Sugar, som ligger mindre än 250 meter bort.

I den här villan bor du inom 3 km från Brighton & Hove Golf Club och mindre än 1 km från Brighton-stranden. Den närmaste stranden ligger på gångavstånd från villan med 6 rum, och The "Doughnut finns cirka 14 minuter bort till fots. North Laine är en sevärdhet värd att utforska, belägen mindre än 500 meter bort. Busstationen Imperial Arcade, belägen mindre än 10 minuters promenad bort, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Delightful Bird Sisters Cottage With Free Parking Brighton
Holiday Home Regency
Mobilpris

Holiday Home Regency

22 m från boendet
USD 165 USD 149
per natt
Host & Stay - Centurion House
Mobilpris

Host & Stay - Centurion House

5.8
Okej 12 recensioner
71 m från boendet
USD 217 USD 195
per natt
Holiday Home Crown Gardens
Mobilpris

Holiday Home Crown Gardens

6.5
Ganska bra 2 recensioner
106 m från boendet
USD 217 USD 195
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    London-Gatwick flygplats
    43 km

    Tågstationer

    Brighton railway station
    300 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vandring
    • Bowling

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar
    • Bordsspel

    Fritid

    • Trädgård

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Uteplats
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: senast 11:00
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • Vilka är de mest populära turistattraktionerna i närheten av Delightful Bird Sisters Cottage With Free Parking?
      Du kan besöka North Laine som ligger i närheten av Delightful Bird Sisters Cottage With Free Parking.
    • Tillåter Delightful Bird Sisters Cottage With Free Parking husdjur?
      Tyvärr accepterar Delightful Bird Sisters Cottage With Free Parking inte gäster med husdjur.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    London-Gatwick flygplats
    43 km

    Tågstationer

    Brighton railway station
    300 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Delightful Bird Sisters Cottage With Free Parking Brighton

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng